wideo@imprezy.and.pl
(22) 665 44 00
604 109 392


O nas Galeria Polecamy Kontakt

Swoim Klientom oferujemy kompleksową obsługę fotograficzną oraz filmową. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt oraz najnowsze programy do obróbki i edycji. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z uwzględnieniem życzeń Klienta. Pracę rozpoczynamy od uwiecznienia przygotowań Pary Młodej (następnie błogosławieństwa, ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego), a kończymy około 2 w nocy, po oczepinach. W naszej ofercie posiadamy również realizację plenerów ślubnych - w dniu Ślubu lub w innym, dogodnym terminie.

Istnieje możliwość wynajęcia dwóch kamerzystów/fotografów na uroczystość.

Oprócz dźwięku z kamery dodatkowo nagrywamy dźwięk z miksera zespołu muzycznego. Z wesel lub uroczystości rodzinnych otrzymują Państwo: album lub fotoksiążkę, 400-500 obrobionych zdjęć na płycie, dwa komplety po dwie płyty DVD, 3 godziny filmu z menu interaktywnym - Blu Ray to dopłata 40 zł/płyta. Z imprez okolicznościowych ilość płyt do uzgodnienia.

Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i uwagi. Nasi odbiorcy mogą uczestniczyć w ostatniej fazie montażu.

Na życzenie Klienta, umieszczamy nieodpłatnie skrót -klip filmu trwający około 4-5 minut na portalu Youtube, otwierany dostarczonym przez nas linkiem.